Syn od kurzu nebol chorý a začal papať

, ,

“Chcem ti napísať, zveriť sa ti, čo sa mi dialo po kurze KVET 1 na ktorom som bola teraz júni v Nitre. Môj synček bol od februára non-stop chorý. Neustále kašeľ, sople, teploty a do toho nechuť do jedla. 5 mesiacov neustálych chorôb. Vôbec nechcel jesť.
Vediac, že duševný stav matky sa prejavuje fyzicky na bábätku ma doviedlo k tomu že som poslala prihlášku k tebe na kurz, aby som pomohla sebe aj synčekovi.
Po kurze sa stav na 2 dni zhoršil. Už počas kurzu som ti spomínala, že som cítila bolesti na tele synček zle spal a neskutočne kašlal. Proste po kurze som celkovo „spadla“ ešte nižšie.
Na a o 2 dni na to to prišlo. Nechápem čo sa stalo, no všetci: Ja, synček aj manžel sme začali oveľa lepšie spávať. Ani nepamätám kedy sme tak dobre spali, možno ešte keď sme boli bezdetní. Syn od kurzu nebol chorý a začal papať. Ale papá také porcie, že ho nespoznávam. Skáčem 2 metre a teším sa! To je pocit užívať si dieťa a neriešiť choroby! Neviem si tento zázrak vysvetliť, ale som za to veľmi vďačná.
Ja sama na sebe cítim zmeny. Veľmi sa mi zostril čuch a vnímam viac krásu okolo seba a oveľa viac si uvedomujem svoje myšlienky a čo púšťam z úst.“ Barbora