Pomohlo mi to pustiť mamu ktorá mi zomrela

, ,

“Píšem Ti ohľadom mojich pocitov z kurzu KVET 2 a po ňom. Pre mňa to bolo veľmi silné. Po ňom som ešte viac pochopila ľudí v mojom okolí a takisto aj seba. Hlavne som pochopila že technika jeden prst ukazuje na teba, ale tri na mňa, sa ma veľmi týkala. Ďakujem Ti za túto skúsenosť.
 
Po kurze cítim ako sa veci vo mne čistia. Nechávam to vyplaviť a rozpustiť.
Uvedomila som si čo som behom tých rokov robila zle a že teraz si to môžem pretvoriť a hlavne odpustiť. Po rokoch som už nemala ťažobu, ktorá ma veľmi trápila.
 
Pomohlo mi to pustiť aj moju mamu, ktorá mi už zomrela. Síce tu nie je fyzicky, ale inak tu so mnou vždy bude, v mojom srdci.
Keď sme si riešili vzťahy s rodičmi, bolo krásne ju znovu objať a odpustiť jej. Viem, že mi s tatinom chceli dať vždy len to najlepšie a síce ma na nich veľa vecí hnevalo, teraz necítim hnev, ale naopak neskutočnú vďačnosť a lásku. Preto som po kurze hneď musela zavolať tatinovi a povedať mu ako ho mám rada. A to sme predtým veru nerobievali moc. Ale teraz mám v sebe toľko lásky, že by som ju najradšej všade rozdávala.
Verím, že ňou preliečim aj vzťahy, ktoré boli poslednú dobu nie vždy úplne v pohode. Ale teraz už to vidím iným pohľadom. Ďakujem. Ďakujem za to, čo pre ľudí robíš a ľutujem len jedno, že som sa tatinom nenechala nahovoriť na tieto kurzy skôr. On už bol na 5 tich stupňoch KVET a teraz ide na šiesty. Majte s Tiborkom krásny deň. S Pozdravom Zuzka 😊