Nekontrolujem ho. Nevypytujem sa zbytočné veci

, ,

„Ahoj Evka. Veľmi ti ešte raz ďakujem za tvoje slová, za kurzy, ktoré som doteraz absolvovala u teba a mienim v nich  pokračovať. Veľmi sa mi zmenil prístup k životu samotnému. Zmenila som  prístup sama k sebe, ale aj k ostatným okolo mňa.

Čo sa týka môjho manžela, beriem veľa vecí z úplne iného pohľadu a inak sa viem postaviť k veľa situáciám, na čo on zareagoval: “veľmi si sa zmenila.”  Už nekontrolujem, nevypytujem sa na zbytočné veci.

V hlave sa mi veľa krát premietajú slová bezpodmienečná láska, som vďačná za to, že ste mi s Tiborom vysvetlili aká to tá bezpodmienečná láska vlastne je.

V práci tiež nastali zmeny. Bola mi predĺžená zmluva na dobu neurčitú, môj nadriadený ma pochválil, zvýšil mi plat na sumu, ktorú som si želala. Avšak vesmír beťár to zariadil tak, že tú sumu, som síce dostala v zmluve –  ale v hrubom.

Som za to vďačná. Vidím ako sa mi život mení pred očami. 

Celý september sa mi čistili vzťahy. Ľudia, ktorí pri mne zostať nemali, nezostali, a naopak, ľudia, ktorí majú byť po mojom boku, sú.

Ešte raz veľká vďaka za to, čo robíš pre to, aby každý jeden z nás mal možnosť byť šťastný a žil svoj vysnívaný život. ĎAKUJEM.

Ľubka.“