double porcia šťastia

, ,

“Rada sa s Tebou podelím o moje vnímania a pocity. Je mi absolútne skvele. Mám neskutočný pocit ľahkosti a akoby som si kráčala dňami tak nejak povznesene, akoby som úplne vymenila optiku, veci vnímam inak, nie cez moje zvyčajné pôvodné “programy”. Akoby niektorí ľudia zmenili tón akým so mnou hovoria, ale viem, že to ja inak počujem a aj inak vyžarujem…. Vidím a cítim to.😊
A neuveriteľne ma fascinuje samu seba pozorovať pri týchto nových vnímaniach a doslova si to pozorovanie mňa a nových pohľadov užívam. Včera ráno ma nerozčúlila šoférka, ktorá sa vopchala do cesty autu predo mnou, iba som ju nechala, nesúdila – dala som to v mieri.
 
So synčekom sa od nedele večera smejeme – rehoceme, také spontánne rehotačky máme a si ich nielen užívam ale ich ešte aj akoby pozorujem – takže to mám double porciu štastia 😂… V pondelok som dostala od človeka, od ktorého by som to nikdy nečakala také slovné ocenenie, že sa mi až podlomili kolená.
 
Zápisník zázrakov som si založila včera ráno s cieľom, že jedna strana mi poslúži polovica na tento rok a o rok si zapíšem na tú istú stranu ten istý deň ale ďalšieho roka, aby som to mala pekne pre porovnanie. Nepodarí sa, lebo som včera zapísala zázrakmi celú stranu 😁 Takže toto si chcem osvojiť a zaradiť do denného zvyku, verím že zotrvám. Taktiež chcem trénovať každý deň, čo si nás učila a ísť ďalej.
Ďakujem za príležitosť stretnúť Teba a Tvojho muža, ďakujem za to, čo robíš a ako to robíš a za to, ako nám mnohým ukazuješ dvere o ktorých sme netušili a dokonca nám ukazuješ ako sa dajú otvoriť.
Ďakujem a svieť nám Evka, svieť, je to vysoko nákazlivé 🙂
Daniela.” po kurze KVET 1 vo Zvolene.