Bol to neskutočný zážitok

, ,

„Tento pobyt bol vyvrcholením mojej doterajšej cesty k sebe. Bol to týždeň prijímania Prijímania seba a všetkého ČO JE. Tento týždeň bol o mne.
Jasne sa mi potvrdilo že potrebujem v živote rovnováhu, medzi sebou samou, prácou, rodinou. V mojom živote mi chýbalo to JA, venovať sa tomu, čo mňa robí šťastnou. Tu som si to veľmi uvedomila. Uvedomila som si to cez to, ako ten kurz bol vystavaný. Ty si to tak neskutočne vybalancovala. V mojich očiach to bolo dokonalé.
Môj najsilnejší zážitok bol v bielom – v kruhu, kde som veľmi plakala počas celého ceremoniálu. Precítila som, že to krásne mám v sebe, nemusím nikde ísť. Tú krásu nosím ja vo svojom vnútri. Bol to neskutočný zážitok!
Bola tu tak krásna energia. Pozerali sme sa na seba v tie posledné dni bez predsudkov bez hodnotení, cítila som lásku od všetkých, aj ja som vyžarovala lásku ku každému človeku. Ďakujem že som tu mohla byť, bolo to úžasné, aj keď som si na začiatku myslela, že sa tu prídem zrelaxovať, ale bol to iný druh relaxu kedy som sa občas cítila, ako keby ma prešiel traktor, ale odchádzala som úplne ľahká a neskutočne šťastná.
Ten pokoj v duši, čo som si priniesla zo seminára Zamiluj sa do života z Javoria, sa nedá opísať. Mňa proste absolútne nič nevytáča, neštve, nikam sa neponáhľam, proste ja si to celé neskutočne užívam.
Moje pôvodné: „nemám čas na seba“ sa zmenilo. Odteraz som priorita číslo jeden a je to úžasné. Už mám vždy čas na seba.
Je úžasné mať doma partnera, ktorý bol na tomto seminári spolu so mnou a tiež si tým prešiel. Aj on na sebe pozoruje obrovské zmeny, hlavne čo sa týka „neponáhľania sa“ a bytia v prítomnosti. Ďakujem ti veľmi pekne za všetko.“
Katka.“