akútna artróza palca rúk vyliečená

, ,

“Milá Evka,v prvom rade sa Ti chcem za krásne dva dni srdečne poďakovať! Dala si mi niečo, niečo iné, výnimočné! Posunula si ma do priestoru, ktorý som si doteraz nevedela ani len predstaviť! Za to všetko a ešte oveľa viac Ti z celého srdca ďakujem!

Rada by som sa podelila s tebou o moju skúsenosť.

Dnes je už tretí deň po kurze a ja som bez dlahy!!!! Fungujem perfektne a bez bolesti!

Trpela som akútnou artrózou palca rúk, lepšie povedané oboch rúk, takzvanou “rhizartrozou”. Jedná sa ochorenie, ktoré je sprevádzané veľmi silnou bolesťou, ktorá ma obmedzovala používaní mojich rúk! Zvlášť v úchope! Nedokázala som si otvoriť fľašu s vodou, alebo zapnúť gombík, či držať knihu v ruke! Bolesti sa stupňovali až do takej miery, že som musela 24 hodín denne nosiť dlahy.

 

V prvý deň nášho kurzu som dlahu zabudla doma, lepšie povedané nechcela som si ju zobrať a tak som bola na seminári bez dlhy. Už prvý deň po kurze  bolo niečo iné! Cítila som pokoj a pokoru pred všetkym,  ešte aj pred bolesťou. Druhý deň nášho  kurzu sa všetko zmenilo! Vesmírna sila pracovala. Moje ruky boli zrazu iné! Ľahke, pohyblivé, bez bolesti!

 

Všetko okolo mňa je iné! Veci, ktore mi vadili, mi nevadia, ľudia ktorí ma dokázali rozčúliť, ma nerozčúlia. Všetci a všetko je iné, lebo ich vnímam inak, vnímach ich srdcom!

 

Dnešný deň bol veľmi horúci.  Cestujem do práce električkou, kde pri takýchto horúčavách bývajú rôzne pachy, ľudia podráždení aj hluční. Dnes neboli takí. Boli iní. Boli vnímaní srdcom! 

 

Aj moji zamestnanci su ini! Sú odborne zdatní a profesionalni, pracujú samostatne a spoľahlivo! Presne ako som si to nakvantovala!

 

Mila Evka velke dakujem!!!!   Katka.”  po kurze KVET 1 Bratislava ktorý absolvovala 26. 7. 2020