30 rokov v partnerstve

, ,

„Ďakujem Evi za 2 úžasné dni v mojom živote. Mám slzy v očiach. Prešla som doteraz viacerými etapami ..reiki……regres….cvičím tai-chi, ale stále to nebolo ono. Všetko sa mi zdalo komplikované a zložité. Až dnes mi to celé zapadlo, cítim nekonečný kľud, lásku a pokoj.

Je to tak jednoduché spojiť sa cez srdce s láskou celého sveta. Chcela som pomáhať ľuďom, nešlo to, nevedela som sa k nim priblížiť, vždy som cítila, že musím dať do poriadku najprv seba, ale nevedela som ako.

A potom môj vzťah s  mamou a hlavne s manželom. Nie je dramatický, ale akoby sme spolu len prežívali. 

Teraz to už viem. Je to o mne. A keď budem pracovať na sebe,  tým pomôžem aj druhým. A už sa mi to aj prejavilo. Na kurze som vôbec neriešila môj vzťah s manželom cez vedomý zámer, nejak sa mi to tam netlačilo a zmenu už vnímam. Sme spolu už 30 rokov. Možno on mal aj doteraz otvorenejšie srdce ako ja a vnímal moju nespokojnosť so všetkým , aj keď som o tom nevravela nahlas.A vyrovnával sa s tým tak, že zvyšoval hlas na celé okolie, na akýkoľvek podnet. Dnes večer bol kľudný..aj zlé správy v TV akoby prepočul…Je to úžasné. A teším sa veľmi na stretnutie s mojou 85 ročnou mamkou. Viem, že ma jej prítomnosť nebude zaťažovať, ako bolo tomu doteraz, napriek tomu, že ona je vo svojej podstate veľmi dobrá.

Ďakujem…že som Ta stretla a mohla sa od Teba učiť.

Účastníčka po kurze KVET 1 ktorá dovolila príbeh zdieľať anonymne.