3 životné reštarty

, ,

„Skvelá partia úžasných ľudí, vysoké vedomie, vysoké vibrácie, zdokonalenie sa pri osobnom čistení vo dvojiciach, neoceniteľné transformačné vedené meditácie … a ešte omnoho viac.

Zážitok.

Spomínam si, ako som ti večer na druhý deň kurzu hovorila, že už teraz si pre nás pripravila veľmi silné zážitky a bola som zvedavá, kam to chceš ešte gradovať a či sa to ešte dá vystupňovať.

Dalo.

Zažila som postupne minimálne tri životné reštarty – akoby som sa znovu narodila a začínala s čistým štítom, od nuly. Trikrát po sebe, dobré, nie ?

Najlepšie na tom je, že sa to udialo veľmi ľahko a láskavo. Teraz, takmer tri týždne po kurze, to môžem zhodnotiť takto – na 7 dňovke Zamiluj sa do života bola mojou témou Jednota (uvedomenie si jednoty všetkého), na 5 dňovke Psychosomatika sa to prehĺbilo a zmenilo na: Patrím sem (som súčasť tohto celého nádherného dobrodružstva zvaného život). A trvá to stále – ten hlboký vnútorný pokoj, že všetko je tak, ako má byť. A trvá to aj po návrate do “normálneho” sveta.

Na povrchu niekedy bublajú emócie a zrkadlia sa programy, ale opätovný návrat späť do harmónie je rýchly. Dovoľujem si všetko, čo mi život ponúka a čo chcem,  vychutnávať plnými dúškami. 

Ďakujem, Evi, za všetko z celého srdca. Žofka.“