Kvet 1 – januar 2021

Základný kurz KVET 1 Vedomé tvorenie života (2 dni)

Dátum udalosti

30. januára 2021

Čas udalosti

9:00

Miesto udalosti

Hotel Magnus

Na kurze KVET 1 sa máte možnosť naučiť:

– transformovať svoj život, láskyplne otvoriť svoje vedomie
– prebudiť tie najhlbšie pocity vnútorného šťastia, radosti a blaženosti
– praktické postupy, ako rozvíjať svoje schopnosti a vedieť pomôcť sám sebe
– spoznať svoju vnútornú silu a múdrosť
– vyladiť sa na vysoké frekvencie, ktoré umožňujú navodiť vyšší stav vedomia a ten spúšťa zmeny v životoch, ktoré sa predtým logickou formou nedali uskutočniť
– pracovať so svojou mysľou a dosiahnuť stav bez myšlienok
– techniku 2 bodov – otváranie srdca, čím dôjde k navýšeniu osobných vibrácií. V tomto stave vyššieho vedomia sa telo „resetuje“, vyplavujú sa emočné či fyzické bloky, čím dochádza k harmonizácii a veľakrát aj k spontánnemu uzdraveniu fyzického tela, psychiky, situácií. Je to stav bez pýchy. Stav pokory a úcty k celkovej existencii.
– práca bez zámeru
– práca s “čistým” zámerom, čo vnímam ako mimoriadne zásadné a nesmierne dôležité. Uvidíte sami, koľké chyby ste doteraz robili.
– etické princípy
– špeciálne cvičenia a techniky vyučované formou teória, ukážka, praktická práca

Kurz je v súlade s BOHOM.

Nie je to náboženstvo.

Tento kurz sa dotkne vášho srdca, prinesie do života viac lásky, radosti, pokoja, poznania, úcty.
Kvantové tvorenie KVET vychádza z využitia jednoduchých základných princípov kvantovej fyziky a je prezentované jednoduchým zrozumiteľným spôsobom pre praktické využitie v bežnom živote na príkladoch z praxe. Osvojenie týchto postupov vedie k vyššiemu stavu vedomia, a práve VEDOMIE je rozhodujúce v celom procese tvorenia reality.

Výučba prebieha cez cvičenia zážitkovou formou. Nejedná sa o žiadnu ezoteriku a nejde proti nikomu a ničomu. Naopak otvorené vedomie podporí to, v čo veríte, príp. čo používate (iné techniky).

Uvedenú techniku neberte ako dogmu. Táto technika, ani nijaká iná nie je zázračná, ktorá by vyliečila všetkých a všetko! To čo vám môže zmeniť Váš život je práve VEDOMIE. Práve VEDOMIE zmení Vašu chorobu na zdravie. Práve VEDOMIE zmení prázdny život na plnohodnotný. Práve VEDOMIE zmení Vašu peňaženku z prázdnej na plnú. Práve úroveň Vášho vedomia tvorí Vašu realitu.

Kurz je riešením aj pre ľudí, ktorí už majú informácie ako si správne priať a hovoria si podľa knižiek pozitívne afirmácie, ale nedokážu to prakticky žiť vo svojich životoch. Vyladením na vysoké frekvencie umožňuje účastníkom navodiť vyšší stav vedomia a ten následne umožňuje zmeny v ich životoch, ktoré sa im dovtedy logickou formou nedali uskutočniť. V tomto stave dochádza k hlbokému uvoľneniu a harmonizácii.

Dochádza k zmenám postojov, vnímania a tým k zmenám reality.
Je vhodná pre všetkých dospelých ľudí, ktorí sú pripravení zmeniť svoj život.
Táto metóda, ktorú je možné používať ako v duchovnej oblasti, tak i na fyzické telo či emócie, dokáže lekársku liečbu a vašu regeneráciu účinne podporiť.

Pôsobí na úroveň mentálnu, emočnú, spirituálnu a tá ovplyvňuje fyzické telo.
Vo vzdelávaní je možné pokračovať na ďalších stupňoch uvedených v spodnej časti tejto strany.

U P O Z O R N E N I E:
Uvedené techniky nenahrádzajú lekársku starostlivosť! Sú doplnkovými a preventívnymi technikami. Neodporúčame vysádzať lieky, ktoré predpísal lekár!!!

Pre koho je kurz vhodný?
Pre všetkých nad 18 rokov, ktorí sú ochotní prevziať ZODPOVEDNOSŤ za svoj život. Pre tých, ktorí si chcú skvalitniť svoj život, žiť šťastne, radostne, v zdravom tele. Je veľmi nápomocný pre masérov, fyzioterapeutov, zdravotníckych pracovníkov, podnikateľov, pracovníkov, managerov, predajcov, motivátorov, športovcov, učiteľov, žiakov, rodičov, pre ľudí zdravých aj chorých, pre ľudí, ktorí majú teóriu pozitívnych želaní zvládnutú ale nedokážu to prakticky zaviesť do života a žiť.

Pre koho kurz nie je vhodný?
Pre ľudí, ktorí nie sú ochotní prevziať zodpovednosť za svoj život.

Aké problémy sa dajú touto technikou vyriešiť?
Problémy s otehotnením, fyzické, psychické, vzťahové, finančné, práca, podnikanie, strachy, fóbie, či akákoľvek disharmónia.

Čo je to kvantové pole?
Kvantové pole je informačno-energetické pole, ktoré je okolo nás, aj v nás, prepája všetkých a všetko. Cez toto pole, ktoré predstavuje nekonečné množstvo možností, nachádza sa vo forme pravdepodobnostných vĺn si tvoríme svoju realitu. Toto pole reaguje na každú našu myšlienku a pocit a my si cez vibrácie pocitov zameraním pozornosti vyberáme jednu z možností a tá potom tvorí našu realitu.

Je práca v kvantovom poli bezpečná?
Áno je. Odporúčam pracovať sám so sebou. Neposielame nikomu žiadnu energiu, pracujeme so svetlom a informáciami. Spúšťa sa v nás proces harmonizácie. Navýšením vibrácií a prepísaním informačných vzorov sa človek dostáva do svojich pôvodných nastavení harmónie a zdravia, do úplne prirodzeného stavu. Počas tohto procesu dochádza k rozpúšťaniu, uvoľňovaniu emočných aj iných blokov, ktoré bránia nastoleniu harmónie.

Dá sa touto technikou pomôcť úplne všetkým 100 % ľuďom?
Nie. Záleží od klienta. Vedomie klienta je totižto súčasťou procesu.

Časová os udalosti

1
Denná podrobnosť 1
Vložiť nejaký text
2
Denná podrobnosť 2
Vložiť nejaký text
Udalosť expirovala

Event FAQs

F.A.Q. 1
Nejaká odpoveď
F.A.Q. 2
Nejaká odpoveď
Celkom miest 30 (29 Dostupné)

Vytvoril Eva Ďurišová

  • Hotel Magnus
  • Považská
  • Trenčín
  • Slovakia
  • 91101
  • Slovensko

Podrobnosti udalosti

  • 30. januára 2021 9:00   -   18:00
  • 31. januára 2021 9:00   -   18:00
Zdieľajte túto udalosť
PRIDAŤ DO KALENDÁRA