Tá láska, ktorú som tú precítila u vás všetkých to bolo niečo, na čo v živote nezabudnem.

, ,

Čo povedať na týchto nádherných 5 dní čo sme tu prežili? Stretli sme sa s takými banálnymi vecami ako je smrť, narodenie, partnerstvo, láska, Boh, s ktorými sa stretávame v živote, lenže v tom stave vyššieho vedomia otvoreného srdca sme zrazu všetci videli úplne ináč. Tá láska, ktorú som tú precítila u vás všetkých to bolo niečo, na čo v živote nezabudnem.

Dôvera, bezpodmienečná láska a bezpodmienečné prijatie to som cítila vo večernom ceremoniáli, bolo to úplne nádherné. Smrť bola pre mňa tiež nádherná skúsenosť, stretnutie s Bohom v nebi a  potom narodenie, kedy som si uvedomila, prečo som si vybrala svojich rodičov a naplno som precítila všetku lásku, ktorú mi kedy dali.

A dnešný rozhovor s Bohom, to bolo krásne. A čo mi potom diktoval, ja neviem. On mi to diktoval a písala som to úplne automaticky a precítiť tento okamih bolo niečo nádherné.

Ja sa vám chcem všetkým poďakovať za tú energiu, čo sme tu spolu vytvorili, myslím, že ste to všetci precítili, že sme jedna energia a spája nás tá láska a chcem sa poďakovať Eve, lebo to čo tu vytvorila, to je niečo neskutočné, neopakovateľné, je to niečo nádherné.   A toto môže vytvoriť len človek, ktorý už má to srdce už otvorené a vibruje vo vysokých frekvenciách a je úžasné, že sa s tým chce podeliť aj s druhými a ona nám dáva vlastne do ruky neskutočný nástroj, ktorý máme, lebo my,  kedykoľvek nám bude zle my pôjdeme naspäť do toho srdca a precítime znova to, čo sme tu cítili. A budeme mať v sebe silu a lásku toho Boha (vesmíru) a spomienku na to, ako sme spolu všetci nádherne prepojení, aké sme duše, ako sa milujeme bezpodmienečne. Monika.“  Po kurze KVET 5 Modra – Harmónia 18. 07. 2021