Ceremónie ktoré tu prebiehali, boli nezabudnuteľné

, ,

„Ťažko sa nachádzajú slová na to, čo sme tam spolu zažili. Po ceste domov som rozmýšľala o tom v čom sa cítim inak ako po seminári KVET 4 Zamiluj sa do života na Javorí, na ktorom som bola už dva krát.

Doteraz som si myslela, že Javorie je topka medzi mojimi dovolenkami, pretože som obidva razy odtiaľ odchádzala totálne zrelaxovaná a usmiata s presvedčením, že tento zážitok už nič nepredčí. Tu sa to však stalo.  

Kurz Kvet 3 som pred sebou tlačila a nechcelo sa mi do neho, lebo práca vo dvojiciach a odhaľovanie vnútra  bol pre mňa míľový krok nachádzajúci sa za hranicou mojej komfortnej zóny.

O kurze  KVET 5 a KVET 6 som si myslela, že mi je to zbytočné, keďže terapie robiť nechcem.

Všetko je však tak ako má byť a ja som prišla aj na kurz KVET 5.

Dovtedy som tento kurz považovala len za výcvik, kde sa mám naučiť výlučne techniku. Ale ceremónie, ktoré tu prebiehali boli nezabudnuteľné.

V ceremónii láskyplného dotyku sa mi  dostalo toľko lásky, svetla a pozitívnej energie, že som sa dostala na úroveň a možno aj nad úroveň seminára na Javorí. To prepojenie s ostatnými je neuveriteľné. Na konci Javoria mi vždy bolo smutno, že sa lúčime. Tu  (ako povedal Marek) som nemala potrebu lúčiť sa, lebo všetci zostávajú v mojom srdci a teda stále so mnou.

Vkročila som do života s obrovskou dávkou pokoja, pochopenia a sily vyrovnať sa so všetkým, čo príde.  

Dakujem Evi. Si naozaj úžasná bytosť, doktorka Monika to vystihla na záver úplne dokonale. Katka K.“