VEDOMIE A TVOJ ŽIVOT

Čo sa mení v životoch ľudí po absolvovaní kurzov, prednášok či individuálnych konzultácií?

So svojou radosťou sa rada podelím. Milujem svoju prácu a toto je ten najkrajší DAR, ktorý môžem dostať. Slová ktoré pohladia dušu,  keď moja prítomnosť obohatila svet druhého človeka.

V posledné dni ma potešili tieto tri e-maily od troch klientov:

Klientka po osobnej konzultácii:

„Dobrý deň,  stretli sme v sídle vašej poradne v BN asi pred rokom, môj synček mal opakované respiračné problémy. Dodnes, musím povedať, že jeho problémy s mandľami a masívnym zahlienením sa NEZOPAKOVALI.  Bola som u Vás s tým, že za skúšku nič nedám, ale musím uznať, že som od Vás odišla akási “ľahšia”. Svoje problémy som akoby prenášala na syna a po osobnej terapii sa uľavilo mne i synovi. Zároveň je samostatnejší a vyspelejší. Ďakujem Vám veľmi pekne.

Chcem Vás požiadať ešte o jedno sedenie, potrebujem si “zrovnať” hlavu. Dlhodobo sa snažíme s manželom o ďalšie dieťa, no zatiaľ neúspešne. Po absolvovaných lekárskych terapiách som dospela k záveru, že problém si musím vyriešiť sama. Ďakujem.“

Účastníčka po prednáške:

„Včera keď som prišla na vašu prednášku bol vo mne úplný chaos s ktorým som sa nevedela dlhšie vyrovnať. Keď ste robili ukážku na ktorú ste si vybrala mňa –  ten pocit,  ktorý som zažila pri tom ako ste sa ma dotkla bol mimoriadny! Toľko LÁSKY a bezpečia som dávno nezažila. Moje srdiečko bolo plné lásky a ešte teraz tú energiu cítim aj v dlaniach. Dúfam že sa mi podarí ešte niekedy sa s Vami stretnúť. A medzi Vami a manželom taká krásna energia radosť sa na Vás dívať, to by som chcela dosiahnut s mojim partnerom. Veľká vďaka ešte raz. “

 

Účastníčka po 2-dňovom kurze KVET 1

„Čo by som ti rada opísala je, ako ma na výstave, ktorá bola len pár dní po kurze,  úplne šokovali 3 veci:

– Môj prejav na výstave: Ja som v podstate trémista a introvert a nikdy som nerozprávala do mikrofónu. Mala som predstaviť firmu. Zvládla som to nečakane dobre. Ako keby som to ani nebola ja. 😀 Počúvala som sa a nespoznávala.

– Znenazdajky za mnou prišla reportérka a strčila predo mňa nahrávacie zariadenie a kládla otázky. Nechápala som, kde sa zobral vo mne ten kľud a formulovanie odpovedí.

– Na záver za mnou chodilo veľa ľudí, rozprávali sa, pýtali sa, skladali poklony a jedna z usporiadateliek povedala, že som ich tam všetkých okúzlila. Kamoška, s ktorou som tam bola to zhodnotila podobne, že je cítiť, že som iná, nazvala to charizmatická.

Pripisujem to všetko mojej vedomej zmene a zámerom, (na kurze som si želala, aby som vedela vystupovať tak sebavedome ako jeden známy). ĎAKUJEEEEEM. Je to naozaj neuveriteľné ako sa to všetko mení, ako mi veci zapadajú. Robíš uuužasnú prácu a veľmi ti prajem, aby sa ti darilo prebúdzať v ľuďoch svetlo….  Som šťastná, že si mi prišla do cesty.“

 

Je dôležité, aby sme na seba nemysleli ako na slabé bezmocné bytosti, ktorým bol osud daný. Veľmi záleží na našom prístupe. Pokiaľ si uvedomíme  silu, ktorú v sebe nosíme a začneme tvoriť svoj život VEDOME, s naladením sa na to najvyššie vesmírne vedomie, začneme zažívať  ľahkosť bytia. Naše vedomie ovplyvňuje nás, naše telo, naše životné situácie, naše dieťa, našich blízkych, našu hojnosť, celý celučičký náš život.

Aký súvis majú pocity matky a choroba dieťaťa? Priamy. Vedomie matky má priamy súvis so zdravím či chorobou dieťatka. Viete si predstaviť akú dôležitú úlohu hrá v našom živote zameranie pozornosti? To na čo myslíme, to o čom hovoríme, to čo si predstavujeme, to ako konáme, to čo cítime, aké pocity  v situáciách zažívame, to nás stretne v budúcnosti, t. j. to si pritiahneme. Preto nepodľahnite nízkym vibráciám! Nenechajte sa vtiahnuť do negatívnych hier.

Keď dovolíte, aby sa vaše srdce otvorilo, vedomie navýšilo, vaša plná vedomá pozornosť  TU A TERAZ spustí zmeny, transformáciu, ktorá smeruje k harmonizácii, pokoju, pravde, láske, zdraviu. Ide o hlboké pochopenie, odpustenie, prijatie.

Eva Ďurišová

www.kvantovetvorenie.sk

Eva Ďurišová
Píšem o silných zážitkoch, ktoré sa dotknú mojej duše, o všetkom, čo môže ľudí inšpirovať, potešiť. Uvádzam niektoré vnemy z kurzov či po nich, odpovede na vaše otázky, témy, ktoré sa dotýkajú hĺbky nášho srdca.